Bachanalia 2017

22 maj 2017
Autor: 
Pixabay

Zbliżają się Dni Kultury Studenckiej w Zielonej Górze. Bachanalia to największe święto studentów w województwie lubuskim. Corocznie w maju, studenci otrzymują klucze do bram miasta, w tym okresie Zielona Góra staje się kolorowa, pełna muzyki, młodych ludzi, ciekawych wydarzeń rozrywkowych, kulturalnych i sportowych.

Tegoroczne obchody otworzy wielka, nocna parada ulicami miasta w klimacie Gwiezdnych Wojen.

Wiele imprez na stałe wpisało się w historię tej imprezy jak np.  ZJAZD NA BYLE CZYM. Jak co roku na Bachanaliach zobaczycie największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, na żywo wystąpi  10 zespołów, reprezentujących różne style muzyczne. Gwiazdami tegorocznej edycji będą m. in.: O.S.T.R. / ENEJ / ØRGANEK / NATALIA NYKIEL / MIG / KĘKĘ.

Szczegółowy program imprezy na stronie bachanalia.pl

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u