Święto Czekolady

24 maj 2017
Autor: 
Pixabay

Gminne Centrum Kultury w Kargowej zaprasza na VII Międzynarodowe Święto Czekolady. Będzie wesoło i przede wszystkim smacznie.

Uroczyste otwarcie nastąpi 3 czerwca w sobotę o godz. 14.30 kiedy to burmistrz Kargowej przekaże CZEKOLADOWE klucze do miasta Młodzieżowej Radzie. Występy, koncerty i od godz. 22.00 dyskoteka na powietrzu, tak będzie wyglądał pierwszy dzień.

4 czerwca w niedzielę od godz. 14.30 rozstrzygnięcie konkursu na czekoladowy wypiek oraz koncert koncert laureatów Festiwalu Piosenki Dziecięcej. O godz. 21.00 gwiazda wieczoru, czyli koncert zespołu Złoty Maanam. Imprezy w ramach Święta Czekolady odbędą się na placu przy ul. Sportowej.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u