Trwa LABORATORIUM REJS

06 lipiec 2017
Autor: 

Trwa 5 edycja cyklicznego projektu edukacyjno – artystycznego LABORATORIUM REJS. Statek z dużą dawką kultury i sztuki odwiedza porty w różnych miejscowościach województwa lubuskiego. Przed nami atrakcje w Słubicach i Cigacicach.

LABORATORIUM REJS to cykliczny projekt edukacyjno – artystyczny realizowany przez Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych KOD_KROWA na statkach rzecznych.

W trakcie rejsów po polskich rzekach organizowane są warsztaty, pokazy i prelekcje poświęcone kinu dokumentalnemu. Warsztaty są doskonałą okazją do odkrywania historii i tajemnic wsi i miasteczek położonych nad rzeką.

W tym roku LABORATORIUM REJS gościł już Kostrzynie, Krośnie Odrzańskim, obecnie jest w Santoku. Przed nami Słubice 10-14 lipca oraz Cigacice 18-22 lipca.

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u