Piknik Militarny

28 sierpień 2017
Autor: 

Na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbędą się Wojskowe Mistrzostwa Świata w Pięcioboju Nowoczesnym, w których udział wezmą żołnierze z ponad 20 krajów.

Z tej okazji główni organizatorzy imprezy 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zegrzu wraz z władzami Ośrodka zapraszają do wspólnej zabawy i kibicowania.

12 września o godz. 16.00 odbędzie się uroczyste otwarcie, któremu będzie towarzyszył pokaz spadochroniarski.

Na zakończenie Wojskowych Mistrzostw Świata w Pięcioboju Nowoczesnym w sobotę 16 września 2017r., w godz. 11.00-18.00, odbędzie się Piknik Militarny, w ramach którego odbędzie się wystawa najnowszych pojazdów oraz pokaz sprzętu wojskowego. Zaprezentują się żołnierze reprezentujący najwyższy światowy poziom sportowy. W składach reprezentacji narodowych nie zabraknie Mistrzów Europy, Świata oraz medalistów Igrzysk Olimpijskich wraz z Oktawią Nowacką na czele.

Wszystkie osoby, które zaplanują sobotnie popołudnie w Drzonkowie będą miały możliwość skorzystania z bezpłatnych atrakcji WOSiR-u tj.: strzelnicy, pływalni 25 m, groty solnej, jazdy konnej na lonży, przejażdżek bryczką oraz zabawy w strefie Małego Mistrza Sportu, nie zabraknie również urządzeń dmuchanych dla najmłodszych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u