"Święto Kina" w Cinema City! Ceny biletów obniżone do 12 zł

07 grudzień 2017

Już w najbliższy weekend, 9-10 grudnia w Cinema City i innych kinach w całej Polsce odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - "Święto Kina". Celem akcji jest popularyzowanie kinematografii, kultury chodzenia do kina i oglądania filmów na dużym ekranie.

W te dni ceny biletów we wszystkich kinach biorących udział w "Święcie Kina" zostaną obniżone do 12 złotych.

Patronat nad akcją objął Polski Instytut Sztuki Filmowej, a ambasadorami zostali: Joanna Moro, Sandra Staniszewska, Antek Królikowski, Marcin Kwaśny, Andrzej Młynarczyk oraz przedstawiciele najmłodszego pokolenia aktorów: Julia Kostów i Mateusz Winek. Więcej informacji znajduje się na stronie

Polskie kino przeżywa okres rozkwitu. Szacuje się, że w roku 2017 sprzedanych zostanie ponad 60 mln biletów. Rodzime produkcje cieszą się ogromną popularnością i zdobywają wiele prestiżowych nagród. Wymienić można tu m.in.: "Cichą Noc" Piotra Domalewskiego czy "Najlepszego" w reżyserii Łukasza Palkowskiego.

Polskie kino ma co celebrować. Dlatego i w tym roku, już po raz czwarty odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - "Święto Kina".

W akcji bierze udział sieć kin Cinema City, kina niezależne zrzeszone w Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych oraz inne sieci kin: Multikino, Helios i Cinema 3D. We wszystkich kinach ceny biletów na seanse 2D zostaną obniżone do 12 złotych, a w przypadku seansów 3D będzie obowiązywać tylko dopłata za okulary.

W Cinema City cena za bilety będzie się kształtować następująco:

* seans 2D - 12 zł,

* seans 3D - 12 zł + 3 zł za okulary,

* seans IMAX 2D - 14 zł,

* seans IMAX 3D - 14 zł + 4 zł za okulary,

* seans 4DX 2D - 26 zł,

* 4DX 2D Wroclavia - 22 zł,

* seans 4DX 3D - 26 zł + 3zł za okulary,

* 4DX 3D Wroclavia - 22 zł + 3zł za okulary,

* seans w strefie VIP Kraków Bonarka - 49 zł,

* seans w strefie VIP Wrocław Wroclavia - 68 zł.

Patronem medialnym "Święta Kina" jest Polsat i RMF FM.

Więcej informacji oraz listę kin uczestniczących w akcji można znaleźć na stronie cinema-city.pl/swieto-kina, swietokina.com oraz na fanpage’u facebook.com/swietokina/.

INFORMACJE DODATKOWE O CINEMA CITY

Cinema City Poland, należy do grupy Cineworld, która jest jedną z największych sieci na rynku rozrywki w Europie i Izraelu. Cineworld obejmuje 9 krajów: Polskę, Wielką Brytanię, Irlandię, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię oraz Słowację. Łącznie spółka prowadzi 229 kin z ponad 2000 ekranami. W Polsce posiada 35 kin. Jako lider innowacyjnych technologii stosowanych w branży kinowej, Cinema City wprowadziło do Polski najnowsze rozwiązania udostępniając widzom 6 kin IMAX, 6 sal SKODA 4DX oraz 4 sale z nagłośnieniem Dolby Atmos. Te przełomowe technologie pozwalają na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych hollywoodzkich tytułów filmowych. Cinema City jako pierwsza i jedyna sieć kin w Polsce oferuje swoim klientom roczny abonament - Cinema City Unlimited - który umożliwia nieograniczony dostęp do filmowych hitów. Cinema City prowadzi także sprzedaż reklam w kinach za pośrednictwem New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki zależne. Cineworld jest jedną z najszybciej rosnących sieci kin w Europie. Więcej informacji na cinema-city.pl

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u