Wyścig mydelniczek

11 maj 2016
Autor: 
Dom Kultury Świebodzin

14 maja w sobotę odbędzie się wyścig mydelniczek organizowany przez Świebodziński Dom Kultury.

Istnieje kilka sposobów przemieszczania się, np. mydelniczkami. Pierwsze w Polsce wyścigi mydelniczek odbyły się na początku XXI wieku. Na przestrzeni kilkunastu lat widać, że „wjechały" one bardzo spektakularnie w to nowe tysiąc lecie. Jest bowiem bardzo duże zainteresowanie tą formą zabawy. Samo pojęcie „mydelniczka" w kontekście wyścigów czy pojazdów nie odbiega zasadniczo od pierwowzoru. Organizatorzy imprezy zapraszają wszystkich profesjonalnych, jak i amatorskich konstruktorów do rywalizacji, do wyścigu mydelniczek ulicami Świebodzina. Uczestnicy zmierzą się w kilku kategoriach, m.in., na najbardziej „odlotową" mydelniczkę, na najsympatyczniejszą załogę i oczywiście na osiąganą prędkość naszych mydelniczek. Wyścigi mydelniczek są bardzo dobrą zabawą i dobrą formą spędzania wolnego czasu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u