PARANIENORMALNI w Sulęcinie. WYGRAJ podwójne zaproszenie

11 maj 2018
Paranienormalni www.paranienormalni.com

13 maja 2018, godz. 20.00 w Sulęcińskim Ośrodku Kultury w Sulęcinie wystąpi kabaret PARANIENORMALNI. Na scenie: Robert Motyka i Michał Paszczyk oraz gościnnie Michał Czernecki - z wykształcenia aktor, mający na swoim koncie wiele różnorodnych kreacji filmowych, serialowych oraz teatralnych. Na ekranie możemy go obecnie zobaczyć w serialu "Leśniczówka" i "Diagnoza".

U boku paranienormalnego duetu zaistniał w produkcji TV "Kabaret na żywo" wcielając się w ekscentrycznego producenta filmowego przekonując tym samym wszystkich, że znakomicie sprawdza się także na estradzie.

W ramach programu VIP TOUR – zobaczą Państwo skecz Michała Czerneckiego w roli wyjątkowego reżysera filmowego – Zygmunta Warszczykońskiego, zaś Michał wcieli się w rolę producenta. Artystów zobaczymy także m.in.: w skeczu Kino - komedii pomyłek prezentującej iście czeski humor. Paranienormalni konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie tykają tematów religijnych. Bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego.

VIP TOUR to tegoroczny projekt Paranienormalnych, w którym udział biorą aktorzy: Michał Czernecki i Bartosz Kasprzykowski.

Mamy dla Was nagrody!! Trzy podwójne zaproszenia!!

Wystarczy, że wyślecie maila z informacją dlaczego to własnie Wy powinniście wygrać podwójne zaproszenie... Czekamy :) Odpowiedzi wysyłajcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zwycięzców o nagrodzie powiadomimy mailowo. Odpoiwedzi prosze wysyłać do jutra do godz. 10.00

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u