Kiściobranie nad Obrą. Górzykowo zaprasza do wspólnej zabawy

08 sierpień 2018
Autor: 
Redakcja

11 sierpnia w sobotę w Górzykowie odbędzie się IV edycja Kiściobrania.

Liczy się humor i dobra zabawa. Zapraszamy dorosłych i dzieci na Kiściobranie, czyli moc atrakcji nad rzeką Obrzycą.

- Impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością – mówi Bożena Bykowska sołtys Górzykowa. - Liczymy, że i w tym roku będziemy się bawić równie dobrze, a nawet lepiej.

Największą popularnością cieszy się rokrocznie zjazd na Kiściozjazdach. Wyobraźnia uczestników nie zna granic. Bywały już jeżdżące wanny, fotel prezesa, łóżko małżeńskie a nawet całe pokoje.

- Zaplanowaliśmy liczne atrakcj konkurs na fantazyjne, eleganckie, odlotowe nakrycie głowy i degustację win z lokalnych winnic. Dziećmi zajmą się animatorki, przewidziano liczne konkursy, gry i zabawy. Jedną z największych atrakcji będzie zjazd na byle czym czyli „Górzykowskie Kiściozjazdy”. Wystartować może każdy, warunkiem jest pełnoletność, a skonstruowany pojazd nie może mieć silnika - doadje sołyts.

Imprezę poprowadzi Alex Niebrzegowski a do zabawy tanecznej zaprosi zespół Love Makers. Początek imprezy o godz. 16.00.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u