Zielona Góra dla Seniora. Spotkanie w Górze mediów

05 listopad 2018
Redakcja

Zielona Pozarządowa, Ruch Miejski Zielona Góra, zapraszają na spotkanie otwarte dotyczące seniorów „Zielona Góra dla Seniora”, które odbędzie się 15 listopada o godz 17:00 w Górze Mediów w Bibliotece im. C. Norwida (II piętro).

Spotkanie jest kolejnym etapem dyskusji i warsztatów, które odbyły się podczas II Forum Organizacji Pozarządowych.

-Chcemy aby spotkania miały charakter cykliczny i na każdym z nich zostały wypracowane konkretne uwagi dotyczące oferty dla seniorów np transportu, usług opiekuńczych, rozrywki czy rekreacji. Będziemy chcieli także aby zaczęło się w Zielonej Górze postrzegać seniorów jako osobną grupa konsumentów i modny stał się "silvermarketing" czyli lokalne miejsca, produkty i oferta na mapie Zielonej Góry dedykowana "srebrnym klientom 55+". Podczas cyklu spotkań będziemy również modułami gromadzić rekomendacje do Programu Polityki Senioralnej w Mieście Zielona Góra na lata 2019-2023, który jest opracowywany w magistracie - podkreśla Barbara Marcinów.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u