Mini-obserwatorium w nowosolskim ogólniaku

31 sierpień 2016
Autor: 

Powiat Nowosolski otrzymał dofinansowanie na realizację kolejnego projektu mającego na celu poprawę jakości kształcenia w szkołach ponadgimnazjalnych.

Tym razem projekt dotyczy Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego w Nowej Soli. Jest to już druga inwestycja dot. liceum, po budowie boiska lekkoatletycznego. W efekcie realizacji projektu powstaną pracownie tematyczne do nauki fizyki, matematyki, biologii, chemii i informatyki. Pracownie zostaną wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne, a jeżeli zajdzie taka potrzeba będą również wymienione ławki i krzesła. Natomiast absolutną nowością będzie stworzone na strychu budynku ogólniaka mini-obserwatorium.

Projekt „Poprawa jakości kształcenia w obszarze kompetencji kluczowych w Powiecie Nowosolskim poprzez modernizację i doposażenie Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Soli” otrzymał dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020 dla poddziałania 9.3.1 Rozwój infrastruktury edukacyjnej – projekty realizowane poza formułą ZIT. Całkowita wartość projektu wynosi 1.016.387,82 zł, z czego dofinansowanie to 863 929,65 zł.

Modernizacja rozpocznie się jeszcze w tym roku. (Powiat Nowa Sól)

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u