Zielonogórski LUG S.A. ponownie nagrodzony w konkursie „The Best Annual Report 2018”

23 październik 2019
Autor: 
Zielonogórski LUG S.A. ponownie nagrodzony w konkursie „The Best Annual Report 2018” www.lug.com.pl

LUG S.A. po raz piąty otrzymał nagrodę „The Best Annual Report” w kategorii spółek z rynku NewConnect, przyznawaną za najlepsze sprawozdanie z działalności. Celem konkursu organizowanego przez Instytut Rachunkowości i Podatków jest promowanie raportów rocznych o największej wartości użytkowej dla akcjonariuszy.

To już siódma edycja konkursu dla spółek z NewConnect i piąte w nim zwycięstwo LUG S.A. Nagroda przyznana została w uznaniu wysokich standardów raportowania. Uroczysta gala finałowa, podczas której wyróżnienie odebrał prezes LUG S.A. Ryszard Wtorkowski, zorganizowana została przez Instytut Rachunkowości i Podatków w sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

- Naszym celem jest budowanie wartości dla inwestorów. Dlatego od pierwszych dni notowań akcji na warszawskiej giełdzie staraliśmy się, by nasza komunikacja z rynkiem kapitałowym była przejrzysta. Mam świadomość, że raporty wpływają na wiarygodność naszej firmy. Stąd w tym roku zdecydowaliśmy się wzbogacić raport roczny z działalności spółki o część niefinansową w postaci obszernego odrębnego raportu, pokazującego szerszy kontekst działalności przedsiębiorstwa i jego wpływ na otoczenie. Tegoroczna nagroda to sukces całego zespołu zaangażowanego w przygotowanie raportów – mówi Ryszard Wtorkowski, Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej LUG SA.

Konkurs promuje najlepiej przygotowane raporty roczne, które są dla akcjonariuszy i inwestorów rzetelnym źródłem informacji o spółce, a także narzędziem wspierającym podejmowanie decyzji inwestycyjnych. W kapitule konkursu zasiadają przedstawiciele firm audytorskich, podmiotów rynku kapitałowego, reprezentanci inwestorów giełdowych oraz dziennikarze ekonomiczni.

LUG nagrodzony

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u