Awaria wodociągu w Zielonej Górze. Woda wycieka na chodnik i ulicę!

27 luty 2021
Awaria wodociągu w Zielonej Górze. Woda wycieka na chodnik i ulicę! Redakcja

Awaria wodociągu przy ulicy Cyryla i Metodego w Zielonej Górze. Woda wycieka na terenie Zespół Szkół Katolickich i spływa w dół ulicy!

W sobotę, 27 lutego, na ulicy Cyryla i Metodego w Zielonej Górze doszło do awarii wodociągu, w której skutek doszło do wycieku wody na chodnik oraz ulicę. Na miejscu pracuje już ekipa z zielonogórskich wodociągów, która odcina dopływ wody do uszkodzonego odcinka. Obecnie nie wiadomo, jak duża jest skala awarii. 

Służby przystąpiły już do usuwania awarii, bieżącej wody mogą nie mieć okoliczni mieszkańcy.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.