Koronawirus lubuskie. Odnotowano 383 nowe przypadki zakażenia, zmarło osiem osób!

27 luty 2021
Autor: 
Koronawirus lubuskie. Odnotowano 383 nowe przypadki zakażenia, zmarło osiem osób! Raport/Redakcja

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 383 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło osiem osób.

Jak wygląda sytuacja z koronawirusem w sobotę, 27 lutego? Ministerstwo Zdrowia przekazało informację, że w województwie lubuskim odnotowano łącznie 383 nowe przypadki zakażenia. Z powodu zakażenia COVID-19 zmarły 3 osoby, z powodu współistnienia COVID-19 z innymi chorobami zmarło 5 osób.

Spis powiatów, z których zaraportowano osoby zakażone koronawirusem: gorzowski (20), krośnieński (15), międzyrzecki (38), nowosolski (14), słubicki (7), strzelecko-drezdenecki (21), sulęciński (5), świebodziński (15), zielonogórski (39), żagański (8), żarski (18), wschowski (5), Gorzów Wielkopolski (87), Zielona Góra (91).

W kraju odnotowano 12100 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 55 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 248 osób.

Raport zakażeń - niedziela 28.02


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u