Poważny wypadek na S3! Ranne dwie osoby, w akcji śmigłowiec LPR. Droga jest zablokowana!

03 czerwiec 2021
Autor: 
Poważny wypadek na S3! Ranne dwie osoby, w akcji śmigłowiec LPR. Droga jest zablokowana! Redakcja/Archiwum

Trzy pojazdy zderzyły się na trasie S3 w pobliżu miejscowości Deszczno. Droga w kierunku Szczecina jest całkowicie zablokowana! 

W czwartek, 3 czerwca, około godziny 8:30 na trasie S3 w pobliżu miejscowości Deszczno doszło do wypadku, w którym udział brały trzy pojazdy - dwa samochody osobowe oraz dostawczak. Na miejsce zadysponowane zostały 4 zastępy straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego, patrole policji oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Gorzowie Wielkopolskim.

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby, droga w kierunku Szczecina jest całkowicie zablokowana. Kierowcy powinni liczyć się ze sporymi utrudnieniami. Zalecamy skorzystanie z tras alternatywnych w drodze nad morze. Utrudnienia na odcinku Skwierzyna - Gorzów Wielkopolski mogą potrwać kilka godzin!

Godzina 11:00 - Wyznaczono objazdy. Zjazd z trasy S3 w miejscowości Skwierzyna, powrót na S3 węzeł Gorzów Płd. ul. Kasprzaka w Gorzowie Wielkopolskim. Kierowcy powinni liczyć się ze sporymi utrudnieniami na drogach objazdowych. Korkuje się droga powiatowa biegnąca od DK24 przez miejscowości Trzebiszewo, Brzozowiec oraz Deszczno. 

Przeczytaj też: Wypadek pod Nową Solą. Auto stanęło w płomieniach. Dwie osoby ranne


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u