Potrącenie kobiety na pasach w Zielonej Górze! Ranna trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

15 grudzień 2021
Potrącenie kobiety na pasach w Zielonej Górze! Ranna trafiła do szpitala Redakcja

Samochód osobowy potrącił kobietę na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby ratownicze.

Wszystko wydarzyło się w środę, 15 grudnia o godzinie 19:26. Kierujący samochodem osobowym marki Audi jechał w kierunku centrum Zielonej Góry, na wysokości dawnego Browaru Zachodniego "Lubusz" potrącił kobietę, która znajdowała się na oświetlonym przejściu dla pieszych. Na miejsce zadysponowano zastęp straży pożarnej, patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego.

Błyskawicznie na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci oraz strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 1, która znajduje się kilkaset metrów dalej. Potrącona kobieta została zaopatrzona przez strażaków i była pod ich stałą opieką do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego.

- 50-letnia kobieta została przetransportowana do szpitala. - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Poszkodowana przejdzie teraz szczegółowe badania. Czynności na miejscu zdarzenia prowadzą już policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności tego wypadku. 

Ruch na ulicy Kożuchowskiej odbywa się wahadło. Kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami. 

Czytaj także - W Lubuskiem zawyją syreny alarmowe. To próba systemu ostrzegania


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u