Wieczorna kolizja na autostradzie A2. Luksusowe BMW rozbiło się o bariery energochłonne! (ZDJĘCIA)

20 czerwiec 2022
Autor: 
Wieczorna kolizja na autostradzie A2. Luksusowe BMW rozbiło się o bariery energochłonne! Fot. Straż Pożarna Świebodzin

Luksusowe BMW rozbiło się o bariery energochłonne na autostradzie A2 w powiecie świebodzińskim. Na miejscu pracowały służby!

W niedzielę, 19 czerwca około godziny 20:48 służby ratownicze z powiatu świebodzińskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na 76 kilometrze autostrady A2. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. Samochodem podróżowały dwie osoby, które nie odniosły obrażeń i o własnych siłach wyszły z auta. 

Czynności na miejscu kolizji prowadzili policjanci z Sekcji Zabezpieczenia Autostrady Komendy Wojewódzkiej. Jeden pas ruchu w kierunku Warszawy był zablokowany przez ponad dwie godziny.

Czytaj także - Jak bezpiecznie spędzić wakacje? Strażacy z OSP Łaz zorganizowali piknik! (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u