Wypadek na DK32 pod Dąbiem. Osobówka zderzyła się z ciągnikiem rolniczym!

12 listopad 2022
Autor: 
Wypadek na DK32 pod Dąbiem. Osobówka zderzyła się z ciągnikiem rolniczym! Fot. OSP Dąbie

Samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym na Drodze Krajowej numer 32 pod Krosnem Odrzańskim. Jedna osoba ranna!

W sobotę, 12 listopada około godziny 12 na Drodze Krajowej numer 32 w pobliżu miejscowości Dąbie pod Krosnem Odrzańskim doszło do wypadku samochodu osobowego marki Audi z ciągnikiem rolniczym. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Wypadek DK32 Dąbie

Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi, który otaczają pola. Osobowe Audi ma poważnie rozbity przód. Jak ustalił portal NewsLubuski.pl jedna osoba została poszkodowana i trafiła po opiekę ratowników medycznych. 

Czynności na miejscu wypadku prowadzą już policjanci z Krosna Odrzańskiego. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności tego zdarzenia. Droga Krajowa numer 32 jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. 

Kierowcy mogą skorzystać z objazdów. Osoby jadące w kierunku Zielonej Góry mogą skręcić w Dąbiu na Drogę Wojewódzką numer 288 do Lubiatowa, a następnie skręcić w kierunku miejscowości Trzebule i dalej w kierunku Łagowa, gdzie wyjedziemy na Drogę Krajową numer 32. Podróżni jadący w kierunku Krosna Odrzańskiego mogą skorzystać z tej samej trasy. 

Czytaj także - Tony śmieci w lesie pod Zieloną Górą. Odpady są też zakopane pod ziemią (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u