Co się stało z 31-letnim Marcinem z Gorzowa? Mija kolejna doba poszukiwań (ZDJĘCIA)

14 listopad 2022
Autor: 
Co się stało z 31-letnim Marcinem z Gorzowa? Fot. KMP Gorzów Wlkp.

Zaginął Marcin Jastrzębski z Gorzowa. Cały czas trwają intensywne poszukiwania mężczyzny. Zaginionego 31-latka szukają strażacy, policjanci i mieszkańcy.

Sprawa ma swój początek w czwartek, 10 listopada, około godziny 19:30. Wówczas 31-letni Marcin Jastrzębski wyszedł z domu na Osiedlu Europejskim w Gorzowie Wielkopolskim i udał się do baru Ósemka przy ulicy Mostowej 4, gdzie spotkał się ze znajomymi. Impreza zakończyła się 11 listopada około godziny 5:00. Pan Marcin udał się na ulicę Sikorskiego, a następnie idąc w stronę centrum miasta, skręcił w ul. Garbary. Od tego momentu ślad po nim zaginął.

Poszukiwania mężczyzny rozpoczęły się w niedzielę, 13 listopada. Do działań od razu zaangażowano sporą ilość policjantów z różnych wydziałów Komendy Miejskiej Policji oraz funkcjonariuszy Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Jednocześnie do akcji aktywnie włączyli się też mieszkańcy miasta.

- Kryminalni zabezpieczyli materiał wideo z miejskiego monitoringu i docierają do kolejnych firm i instytucji, by przejrzeć nagrania i odtworzyć drogę odejścia 31-latka. Ponadto policjanci sprawdzają zabudowania, klatki schodowe, parki, a także nabrzeże Warty - relacjonuje kom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik gorzowskiej policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Pędził Mercedesem przez wieś. Wpadł na radar, został srogo ukarany

Mija kolejna dobra poszukiwań

Dziś w godzinach porannych poszukiwania ruszyły ponownie. Tym razem do akcji włączyła się również Państwowa Straż Pożarna, która pływa łodzią po rzece. W użyciu niezmiennie wykorzystywane są psy tropiące oraz sprzęt techniczny w postaci dronów czy kamer termowizyjnych. Służby przeczesują m.in. okoliczne kompleksy leśne.

- Ktokolwiek ma informacje o miejscu przebywania zaginionego lub widział go w ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin, proszony jest o kontakt pod numer alarmowym 112 - apeluje kom. Jaroszewicz.

Przypominamy, że zaginiony Marcin Jastrzębski ma około 185 centymetrów wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. W dniu zaginięcia ubrany był w buty sportowe EA7, granatowe dżinsy ze ściągaczami, szarą bluzę z zielonym napisem EA7 oraz granatową kurtkę z kapturem.

Przeczytaj też: 75-latka poszła do lasu i zaginęła. Nocna akcja poszukiwawcza pod Żaganiem


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u