Wypadek w Zielonej Górze. Trwa zbiórka dla rodziny Krzysztofa. "Zapłacił największą cenę"

17 grudzień 2022
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Trwa zbiórka dla rodziny Krzysztofa Redakcja, zrzutka.pl

Śmiertelny wypadek w Zielonej Górze. Trwa zbiórka dla rodziny Krzysztofa, który zginął przed swoimi urodzinami. Życie żony i dzieci wywróciło się do góry nogami.

Wszystko wydarzyło się we wtorkową noc, 12 grudnia, około godziny 3:30. Kierujący pojazdem marki BMW jechał drogą wojewódzką nr 282 z Wilkanowa do Zielonej Góry. Na ulicy Łużyckiej na łuku drogi tuż przy wjeździe do miasta prawdopodobnie wpadł w poślizg i wypadł z trasy. Osobówka uderzyła w drzewo. Siła zderzenia była bardzo mocna, a auto rozpadło się na pół - tył został na jezdni, z kolei przód osobówki znalazł się w rowie, gdzie leżał na dachu.

Pojazdem podróżowało dwóch mężczyzn. To 31-letni Krzysztof B. oraz jego 25-letni sąsiad Daniel T. Obaj mieszkali w Wilkanowie. Tuż po wypadku jeden z nich znajdował się poza pojazdem, natomiast drugi był uwięziony w roztrzaskanym samochodzie. Strażacy oraz medycy reanimowali obu mężczyzn. Niestety ich życia nie udało się uratować, nie mieli żadnych szans. Obaj przedwcześnie skończyli swą podróż.

Trwa zbiórka dla rodziny Krzysztofa

Krzysztof B. skończyłby już 31 lat, ponieważ swoje urodziny miał 16 grudnia. Niestety los zadecydował inaczej. W domu czekała na niego żona oraz dwoje dzieci: 8-letnia Maja i 11-letni Maciek. Najbliżsi postanowili założyć dla jego rodziny zbiórkę pieniędzy.

- Był pogodnym, pracowitym człowiekiem, chcącym zapewnić byt swojej kochanej rodzinie. Każdy z nas popełnia błędy. Niestety taki zdarzył się też mu. Aneta została sama z dziećmi. Pracuje, ale to nie wystarczy na podstawowe potrzeby. Krzysztof popełnił błąd, zapłacił największą cenę i stracił życie o wiele za wcześnie - podkreślają członkowie rodziny.

W obliczu wielkiej tragedii mieszkańcy Zielonej Góry oraz okolic, ale i nie tylko wspólnie się jednoczą. Wszystko po to, aby w tych trudnych chwilach dać, choć chwilę finansowego oddechu rodzinie zmarłego Krzysztofa.

- Teraz jego rodzina potrzebuje pomocy. Pomóżmy im choć trochę. Nie odwracajmy się od nich, oni bardzo cierpią po stracie najważniejszej osoby w ich życiu - czytamy w opisie zbiórki.

Pomóc może każdy. Wystarczy wejść na zbiórkę utworzoną na stronie zrzutka.pl: KLIKNIJ TUTAJ

Przeczytaj też: Ranking Gmin Województwa Lubuskiego 2022. Sprawdź, które są najlepsze


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u