Tragiczny wypadek na DK27 w Nowogrodzie Bobrz. Zginęła jedna osoba, dwie są ranne! (ZDJĘCIA)

26 styczeń 2023
Autor: 
Tragiczny wypadek na DK27 w Nowogrodzie Bobrz. Zginęła jedna osoba, dwie są ranne! Redakcja

Tragiczny wypadek na Drodze Krajowej numer 27 w Nowogrodzie Bobrzańskim. Jedna osoba nie żyje, dwie zostały ranne!

W czwartek, 26 stycznia około godziny 17:40 na Drodze Krajowej numer 27 w Nowogrodzie Bobrzańskim doszło do zderzenia trzech pojazdów marki Audi, Ford oraz Mazda. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Śmiertelny wypadek Nowogród Bobrzański

W wyniku zderzenia trzech pojazdów ranne zostały trzy osoby. - Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, dwie kolejne zostały poszkodowane - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze.

Jak nieoficjalnie ustalił portal NewsLubuski.pl jeden z kierowców uciekł z miejsca śmiertelnego w skutkach wypadku. Funkcjonariusze prowadzą poszukiwania. W działania zaangażowano policyjnego przewodnika z psem tropiącym

Utrudnienia DK27

Czynności na miejscu tragicznego w skutkach wypadku prowadzą już zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności wypadku. Wkrótce czynności na miejscu będą prowadzili również policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej pod nadzorem prokuratury.

Droga Krajowa numer 27 w rejonie skrzyżowania z ulicą Lipową jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin!

Aktualizacja: Sprawca został odnaleziony. Więcej: "Tragiczny wypadek w Nowogrodzie Bobrzańskim. Sprawca uciekł, mieszkaniec znalazł go w zaroślach (ZDJĘCIA)"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u