Tak jeżdżą piraci drogowi. Kompilacja drogowych idiotów z regionu (FILM)

21 grudzień 2023
Tak jeżdżą piraci drogowi. Kompilacja drogowych idiotów z regionu Fot. KWP Gorzów Wlkp.

Kompilacja drogowych idiotów. Lubuska Policja opublikowała materiał z udziałem piratów drogowych. Jazda "na czołówkę" czy pod prąd to tylko niektóre wyczyny.

W 2022 roku na lubuskich drogach doszło do 499 wypadków. Zginęły 63 osoby, a 580 zostało rannych. Policja podkreślała, że "tak bezpiecznie nie było jeszcze nigdy", ale mundurowi cały czas zatrzymują piratów drogowych.

- Lubuscy policjanci nieustannie, każdego dnia toczą walkę z piratami drogowymi, którzy sieją nie tylko strach, ale i stwarzają niebezpieczne sytuacje na drogach. Policjanci regularnie eliminują ich z dróg, jednak wciąż pojawiają się kolejni, którzy nie licząc się z czyimś życiem, pędzą na złamanie karku - podkreśla podinsp. Marcin Maludy, rzecznik Lubuskiej Policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Niemowlę skatowane w Zielonej Górze. "Rozległe obrażenia mózgu"

Kompilacja drogowych idiotów w Lubuskiem

Funkcjonariusze już od kilku lat sukcesywnie otrzymują od obywateli nagrania z kamer samochodowych. Te wysyłane są na specjalny adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dzięki nadsyłanym materiałom piraci drogowi nie unikają kary za jazdę niezgodną z przepisami.

Lubuska Policja opublikowała właśnie kompilację materiałów z udziałem piratów drogowych. To wszystko ku przestrodze.


Tak jeżdżą piraci drogowi. Zobacz film:


- To mrożące krew w żyłach sceny, które obnażają brak zdrowego rozsądku oraz pełną ignorancję już nie tylko do przepisów prawa, ale i do życia swojego oraz innych. Cieszy fakt, że mamy sojuszników wśród innych kierowców, którzy nie są obojętni na drogowy bandytyzm - zaznacza podinsp. Maludy.

Przeczytaj też: Konsternacja w Radio Zachód. Nie wpuszczono prowadzących na antenę


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u