Nie chciał zderzyć się z dzikiem

31 październik 2016
Autor: 

W poniedziałek (31.10) około godz. 21.40 kierujący samochodem osobowym audi chcąc uniknąć zderzenia z dzikiem zjechał ze swojego pasa drogi, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo.

Jak poinformowała nas Oficer Prasowa KPP w Żaganiu, podinsp. Sylwia Woroniec zdarzenie miało miejsce na drodze powiatowej 1042F (Małomice - Śliwnik). Kierującym był 19-latek. W samochodzie znajdowali się również 15-latka i 10-latek, który z obrażeniami głowy trafił do szpitala w Zielonej Górze. Do szpitala frafił również 19-letni kierujący. Najmniej ranna została 15-latka, która po założeniu kołnierza ortopedycznego mogła wrócić do domu.

Na miejscu kolizji droga była zablokowana przez około godzinę. 

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u