Pijany kierujący rozbił dwa auta na ul. Źródlanej w Zielonej Górze. Ma 3 promile alkoholu (ZDJĘCIA)

10 listopad 2018
Autor: 
Pijany kierujący rozbił dwa auta na ul. Źródlanej w Zielonej Górze. Ma 3 promile alkoholu Redakcja

Do zdarzenia doszło w sobotę, 10 listopada. Przed godziną 20:00 na ul. Źródlanej w Zielonej Górze kierujący samochodem osobowym uderzył w zaparkowany pojazd, który odbił się jeszcze na kolejną osobówkę. Sprawca był pijany.

Kierujący pojazdem marki Oplem Corsa jechał ul. Źródlaną w kierunku ul. Sulechowskiej. Nagle uderzył on w zaparkowanego przy posesji Volkswagena Passat. Siła zderzenia była na tyle mocna, że auto odbiło się i uderzyło jeszcze w Audi A3.

Na miejsce wezwano służby ratownicze. Przybyły dwa patrole policji oraz zespół pogotowia. Według relacji właściciela jednego z uszkodzonych pojazdów, sprawca miał w swoim organizmie ponad 3 promile alkoholu. Prawdopodobnie będzie on zabierany do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Ulica Źródlana jest zablokowana. Nie wiadomo jak długo potrwają jeszcze utrudnienia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u