Zielona Góra: Zderzenie 3 pojazdów na ulicy Zjednoczenia

18 czerwiec 2019
Zielona Góra: Zderzenie 3 pojazdów na ulicy Zjednoczenia

Kolejne zdarzenie drogowe na ulicy Zjednoczenia w Zielonej Górze. Tuż przed wiaduktem doszło do klasycznego najechania na siebie trzech pojazdów. Jedna osoba jest poszkodowana. Występują utrudnienia w ruchu.

We wtorek, 18 czerwca, kilka minut przed godziną 9 na ulicy Zjednoczenia w Zielonej Górze doszło do zderzenia 3 pojazdów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Mercedesem zatrzymał się przed pasami, aby ustąpić pierwszeństwa pieszemu. Za Mercedesem zatrzymał się Volkswagen Polo, w zatrzymane pojazdy uderzył kierujący Mitsubishi Space Star. Siła uderzenie była na tyle duża, że środkowy pojazd uderzył jeszcze z impetem w Mercedesa. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zneutralizowali wycieki substancji ropopochodnych. Zespół Ratownictwa Medycznego zajął się jedną osobą poszkodowaną z Volkswagena. Na miejscu pracują policjanci.

Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas w kierunku Przylepu.  

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u