Tragedia nad zalewem w Małomicach. Wyłowiono ciało 59-latka

04 październik 2020
Tragedia nad zalewem w Małomicach Fot. Wojciech

Dramat nad wodą w Małomicach koło Szprotawy. Służby wyłowiły z zalewu ciało 59-letniego mężczyzny.

Wszystko wydarzyło się w niedzielne popołudnie, 4 października, około godziny 13:30.

- Przypadkowi przechodnie zauważyli ciało dryfujące po zalewie w Małomicach. Świadkowie od razu wezwali służby ratownicze - relacjonuje sierż. Arkadiusz Szlachetko z żagańskiej policji.

Do akcji wysłano kilka patroli policji. Przybyli też miejscowi ochotnicy oraz dwa zastępy straży pożarnej ze Szprotawy wraz z łódką. Mundurowi po kilkunastu minutach działań zdołali wydobyć zwłoki z wody.

Mężczyzna miał 59 lat. - Policjanci obecni na miejscu wykonują teraz wszystkie czynności pod nadzorem prokuratora - dodaje sierż. Szlachetko.

Jesteś w centrum wydarzeń? Twórz z nami portal NewsLubuski.pl! Zrób zdjęcia lub nagraj film i wyślij je na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub stronę na Facebooku.

Przeczytaj też: Zielona Góra: Wypadek na weselu. Kula dyskotekowa spadła na kobietę (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u