O problemach niepełnosprawnych porozmawiają w Sulęcinie

31 październik 2016
Autor:  Redaktor NL

3 listopada w Ośrodku Kormoran odbędzie się Wojewodzka Konferencja Metodyczna pod hasłem "Integracja niepelnosprawnych możliwości i szanse".

 

Omawiane będą m.in. tematy potrzeb edukacyjnych uczniów z niepełnosprawnością intelektualną oraz ich wspomaganie a także system wsparcia osób z autyzmem. 

Organizatorami konferencji są: Stowarzyszenie Przyjaciół Niepełnosprawnych Dzieci i Młodzieży oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie. Zgłoszenia do udziału w konferencji przyjmuje Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy pod numerem telefonu: 95 755 2961.

Projekt dofinansowany jest ze środków programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Ryszard Waldun

plakat Konferencja program page0001

plansza redaktorNL

 • Konferencja naukowa na UZ

  Konferencja naukowa na UZ

  1 i 2 grudnia w Auli Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Licealnej 9 odbędzie się II Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Państwo a gospodarka – wyzwania współczesności”, która jest organizowana wspólnie przez Uniwersytet Zielonogórski oraz Polskie Towarzystwo Ekonomiczne w Zielonej Górze.

 • Walka o czyste powietrze (ZDJĘCIA)

  Walka o czyste powietrze (ZDJĘCIA)

  Dziś zielonogórscy radni Platformy Obywatelskiej zabrali głos w sprawie zanieczyszczenia powietrza w Zielonej Górze. Nie jest źle, ale zawsze może być lepiej.

 • Zbyt słodko być nie może...

  Zbyt słodko być nie może...

  W poniedziałek 14 listopada obchodzić będziemy Światowy Dzień Cukrzycy. 105 Kresowy Szpital Wojskowy w Żarach zaprasza młodzież na konferencję diabetologiczną.

 • Zielona Góra – przeszłość, teraźniejszość i przyszłość

  Zielona Góra – przeszłość, teraźniejszość i przyszłość

  Instytut Historii Uniwersytetu Zielonogórskiego, Polskie Towarzystwo Historyczne Oddział w Zielonej Górze oraz Muzeum Ziemi Lubuskiej zapraszają na konferencję naukową na temat: Zielona Góra – przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u