Niedzielne kolędowanie w kościele parafialnym św. Henryka

23 styczeń 2017
Autor:  Ryszard Waldun
Ryszard Waldun

Tradycją w parafii Sulęcin jest wspólne kolędowanie przy żłobku w kościele św. Henryka na które dzieci wraz z rodzicami zapraszają co roku proboszcz ks. Piotr Mazurek oraz siostry zakonne pracujące w parafii.

W tym roku kolędowanie odbyło się 22 stycznia w niedzielę i połączone było z jasełkami w wykonaniu Czcicieli Miłosierdzia Bożego i dzieci z grupy Promyki Jezusa Miłosiernego. Parafialni aktorzy przedstawili sceny z Bożego Narodzenie współcześnie. Teksty do jasełek przygotowały siostry zakonne pracujące w Sulęcinie.

Jak powiedzieli nam Emilia i Roman Harasimowicz, którzy odegrali rolę świętej rodziny, a ich synek Franek dzieciątka Jezus - Długo nie trzeba było nas namawiać do udziału w jasełkach, gdyż często bierzemy udział w tego typu inicjatywach organizowanych przez parafię.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u