Z poślizgiem do urzędu

24 styczeń 2017
Autor: 

Dostaliśmy informację, że do Archiwum i Magazynu Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Różanej w Zielonej Górze nie koniecznie można dojść - można się doślizgać.

- Rozumiem, że jest temperatura minusowa i padający deszcz powoduje ślizgawkę na ulicy, ale do takich budynków jak ten, to raczej dojazd powinien być posypany - skarży się jeden z czytelników.

Sprawdziliśmy - ulica Różana to jedno wielkie lodowisko. Podobna sytuacja ma miejsce na wielu innych ulicach tego i innych miast. Szczególnie niebezpiecznie jest na obrzeżach. Za zimowe utrzymanie chodników oraz schodów terenowych w Zielonej Górze odpowiada: Rejon I: Małgorzata Guran TAXUS; 66-006 Zielona Góra; Ochla – Zielonogórska 1; Rejon II: Eugeniusz Weiss Przedsiębiorstwo Remontowo -Drogowe Capri-bit; 66-786 Zielona Góra; Foluszowa 108 oraz Rejon III: Zakład Budowlano – Drogowy GRZESIEWICZ; 66-021 Zielona Góra; Dąbrowskiego 45.

grafika

Drodzy mieszkańcy uważajmy - jest i będzie bardzo ślisko! Pamiętajmy o pomocy starszym mieszkańcom.

Przez zamarzający deszcz doszło dziś między innymi do wielu kolizji, w tym tej najbardziej głośnej z udziałem wojsk amerykańskich. 

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u