Zostań honorowym fundatorem sztandaru dla OSP Brody

23 kwiecień 2017
Autor: 

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Brodach, gmina Sulechów obchodzi w tym roku Jubileusz 70. lecia jej powstania.

Ten Jubileusz jest jedyną swego rodzaju okazją do podziękowania strażakom ochotnikom za ich bezinteresowne działania na rzecz ochrony życia i mienia naszej społeczności.

Ochotnicze straże pożarne są jedną z niewielu organizacji społecznych, które oparły się wszelkim wichrom historii, służyły, służą i zawsze służyć będą lokalnej społeczności. Oprócz działań operacyjnych i statutowych są często jedynymi animatorami życia kulturalnego, sportowego czy religijnego w swoim środowisku. Wybitnym przykładem tego typu działań jest właśnie jednostka OSP w Brodach.

Jubileusz 70. lecia jest również doskonałą okazją do wyróżnienia tej jednostki Sztandarem ufundowanym przez społeczność Gminy Sulechów.

Główne uroczystości związane z wręczeniem jednostce OSP sztandaru odbędą się 3 czerwca 2017 roku w Brodach.

Jeśli zdecydujecie się na wsparcie tej inicjatywy, dowolnej wpłaty należy dokonywać na konto Ochotniczej Straży Pożarnej w Brodach: BGŻ BNP: 19 2030 0045 1110 0000 0260 7220 - w nieprzekraczalnym terminie do 19 maja 2017 roku.

Urząd Miasta Sulechów

sztandar

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u