Koronawirus lubuskie. Odnotowano 177 nowych przypadków zakażenia!

02 marzec 2021
Koronawirus lubuskie. Odnotowano 177 nowych przypadków zakażenia! Redakcja/Archiwum

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 177 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 7 osób.

Jak wygląda sytuacja z koronawirusem we wtorek, 2 marca? Ministerstwo Zdrowia przekazało informację, że w województwie lubuskim odnotowano łącznie 177 nowych przypadków zakażenia. Z powodu zakażenia COVID-19 zmarły 4 osoby, z powodu współistnienia COVID-19 z innymi chorobami zmarły 3 osoby. Łącznie na kwarantannie znajduje się 5921 osób, liczba wykonanych testów na obecność koronawirusa wynosi 1370 w tym 211 pozytywnych.

Spis powiatów, z których zaraportowano osoby zakażone koronawirusem: gorzowski (15), krośnieński (3), międzyrzecki (16), nowosolski (5), słubicki (3), strzelecko-drezdenecki (8), sulęciński (3), świebodziński (10), zielonogórski (14), żagański (2), żarski (17), wschowski (0), Gorzów Wielkopolski (56), Zielona Góra (25).

W kraju odnotowano 7937 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarły 62 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 154 osoby.

Czytaj także - Pędził 236 km/h po trasie S3. 35-latek "śpieszył się do pracy" (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u