Koronawirus lubuskie. Odnotowano 387 nowych przypadków zakażeń!

03 marzec 2021
Autor: 
Koronawirus lubuskie. Odnotowano 387 nowych przypadków zakażeń! Redakcja/Archiwum

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 387 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarły 3 osoby.

Jak wygląda sytuacja z koronawirusem w środę, 3 marca? Ministerstwo Zdrowia przekazało informację, że w województwie lubuskim odnotowano łącznie 387 nowych przypadków zakażenia. Z powodu zakażenia COVID-19 zmarły 2 osoby, z powodu współistnienia COVID-19 z innymi chorobami zmarła 1 osoba. Łącznie na kwarantannie znajduje się 6045 osób, liczba wykonanych testów na obecność koronawirusa wynosi 1686 w tym 417 pozytywnych.

Spis powiatów, z których zaraportowano osoby zakażone koronawirusem: gorzowski (42), krośnieński (18), międzyrzecki (22), nowosolski (25), słubicki (10), strzelecko-drezdenecki (6), sulęciński (7), świebodziński (29), zielonogórski (25), żagański (11), żarski (16), wschowski (3), Gorzów Wielkopolski (116), Zielona Góra (57).

W kraju odnotowano 15698 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 61 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 248 osób.

Czytaj także - Zielona Góra: Osobówka wjechała pod autobus MZK. Jest nagranie z monitoringu


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u