Czy przed świętami czeka nas całkowity lockdown?

23 marzec 2021
Autor: 
Czy przed świętami czeka nas całkowity lockdown?

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, niestety kolejny raz będą to święta w dobie pandemii. Czy wzorem zachodnich sąsiadów czeka nas całkowity lockdown?

W ostatnich dniach liczba nowych dziennych zakażeń w województwie lubuskim nie spada poniżej 400 przypadków. Obecnie ponad 11 tys. Lubuszan znajduje się na kwarantannie. Niestety widmo całkowitego lockdownu w Polsce jest coraz bardziej realne. Stale rosnąca liczba zakażeń wpływa na ogromne obłożenie szpitali, miejscami zaczyna brakować miejsc oraz rąk do pomocy chorym na koronawirusa. 


apka nl


- Wokół nas Niemcy i Czesi wprowadzają nowe obostrzenia i my w czwartek przedstawimy nowe obostrzenia po to, żeby przydusić wirusa raz jeszcze. - mówił w Wadowicach Premier Mateusz Morawiecki. Obecnie nie wiadomo, jakie kolejne obostrzenia planuje wprowadzić rząd. Jednak możemy się spodziewać twardego lockdownu. 

Czytaj także - Myśliwce F16 latały nad Zieloną Górą! (Zdjęcia, film czytelników)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u