Koronawirus lubuskie. Odnotowano 661 nowych zakażeń, najwięcej w Zielonej Górze!

04 kwiecień 2021
Autor: 
Koronawirus lubuskie. Odnotowano 661 nowych zakażeń, najwięcej w Zielonej Górze! Redakcja/Archiwum

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 661 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Jak wygląda sytuacja z koronawirusem w niedzielę, 4 kwietnia? Ministerstwo Zdrowia przekazało informację, że w województwie lubuskim odnotowano łącznie 661 nowych przypadków zakażenia. Z powodu zakażenia COVID-19 zmarło oraz z powodu współistnienia COVID-19 z innymi chorobami nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Spis powiatów, z których zaraportowano osoby zakażone koronawirusem: gorzowski (41), krośnieński (27), międzyrzecki (63), nowosolski (72), słubicki (41), strzelecko-drezdenecki (26), sulęciński (52), świebodziński (59), zielonogórski (39), żagański (33), żarski (21), wschowski (13), Gorzów Wielkopolski (74), Zielona Góra (100).

W kraju odnotowano 22947 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 50 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 154 osoby.

Przeczytaj też: "Mafia covidowa" - wandale pomazali mobilny punkt pobrań w Zielonej Górze


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u