Koronawirus lubuskie. Odnotowano 205 nowych przypadków zakażenia, zmarło 8 osób!

06 kwiecień 2021
Autor: 
Koronawirus lubuskie. Odnotowano 205 nowych przypadków zakażenia, zmarło 8 osób! Redakcja

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 205 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 8 osób.

Jak wygląda sytuacja z koronawirusem we wtorek, 6 kwietnia? Ministerstwo Zdrowia przekazało informację, że w województwie lubuskim odnotowano łącznie 205 nowych przypadków zakażenia. Z powodu zakażenia COVID-19 zmarło 7 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi chorobami odnotowano 1 przypadek śmiertelny.

Spis powiatów, z których zaraportowano osoby zakażone koronawirusem: gorzowski (18), krośnieński (31), międzyrzecki (16), nowosolski (15), słubicki (4), strzelecko-drezdenecki (11), sulęciński (8), świebodziński (13), zielonogórski (15), żagański (11), żarski (5), wschowski (7), Gorzów Wielkopolski (47), Zielona Góra (34).

W kraju odnotowano 8245 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 28 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 32 osoby.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.