Rząd przedłuża obostrzenia o kolejny tydzień! Są wyjątki od restrykcji!

14 kwiecień 2021
Autor: 
Rząd przedłuża obostrzenia o kolejny tydzień! Są wyjątki od restrykcji! Redakcja/Archiwum

Rząd przedłuża obostrzenia do 25 kwietnia. Są pewne wyjątki od wprowadzonych restrykcji!

Pod koniec marca z powodu pogarszającej się sytuacji epidemicznej rządzący wprowadzili nowe obostrzenia przed świętami. Zamknięto m.in. szkoły i przedszkola, sklepy budowlane oraz salony fryzjerskie. Planowo obostrzenia miały obowiązywać pierw do 9 kwietnia następnie do 18 kwietnia, a teraz już do 25 kwietnia.

Pobierz bezpłatną aplikację mobilną i bądź na bieżąco z sytuacją dot. koronawirusa w Twoim regionie! Kliknij tutaj i pobierz aplikację NewsLubuski.pl ze sklepu Google Play!

Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował na konferencji prasowej, że rząd przedłużył obostrzenia do 25 kwietnia, pojawią się jednak małe wyjątki. Otwarte zostaną m.in. żłobki i przedszkola, będzie można również uprawiać sport na świeżym powietrzu.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u