Uwaga kierowcy! Będą spore utrudnienia w ruchu w Zielonej Górze

07 marzec 2023
Autor: 
Uwaga kierowcy! Będą spore utrudnienia w ruchu w Zielonej Górze Redakcja/archiwum

Rusza budowa kanalizacji w rejonie Urzędu Miasta w Zielonej Górze. Ulica Podgórna będzie zamknięta dla ruchu. Sprawdź szczegóły!

W środę, 8 marca rusza budowa kanalizacji deszczowej oraz zbiornika retencyjno-rozsączającego w rejonie Urzędu Miasta w Zielonej Górze. Podczas prac nastąpi całkowite wyłączenie z użytkowania fragmentu ulicy Podgórnej oraz parkingu przed Urzędem Miasta. Utrudnienia potrwają około trzy tygodnie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Protest rolników w Zielonej Górze. Ciągniki sparaliżowały miasto

Utrudnienia Zielona Góra

Prace związane z budową kanalizacji deszczowej będzie prowadzić firma Aarsleff w ramach realizowanego przez Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacje projektu „Uporządkowanie gospodarki wodami opadowymi na obszarze Aglomeracji Zielona Góra – etap I”.

Realizacja inwestycji w rejonie ulicy Podgórnej potrwa do czerwca 2023 roku. W tym czasie możliwe są inne utrudnienia w tym rejonie. Kolorem czerwonym został oznaczony odcinek całkowicie wyłączony z użytkowania, na żółto zaznaczono obszar parkingu, który również będzie czasowo wyłączany z użytku.

Czytaj także - W Nowej Soli otwarto halę widowiskowo-sportową. Kosztowała ponad 31 milionów (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u