Dziś dzień Odpoczynku dla Zszarganych Nerwów (FILMY)

28 październik 2016
Autor: 

Stres, ciągłe zdenerwowanie i rozdrażnienie nie pozwala Ci się dobrze wyspać i w dzień chodzisz zmęczony i senny. Kawa nie pomaga a ciśnienie podnosi kolejny stres.

Dzień Odpoczynku dla Zszarganych Nerwów to święto trochę z przymrużeniem oka, ale to również czas aby zwrócić uwagę na problem, z którym zmagamy się chyba wszyscy. Czasami wystarczy sięgnąć po środki, które złagodzą nadmierne napięcie czy pobudzenie. Do takich należą na pewno rumianek, czekolada, melisa czy lawenda.

Ze stresem można walczyć również w ten sposób…

Jesień to szczególny czas. Szybko zapadający mrok powoduje u nas stany depresyjne. Kiedy tradycyjne wspomagacze nie wystarczą polecamy wówczas wizytę na Dziennym Oddziale Terapii Nerwic w zielonogórskiej Poliklinice.

Oferta leczenia skierowana jest do osób zmagających się z różnego typu zaburzeniami i problemami nerwicowymi: lękami, fobiami, natrętnymi myślami, kompulsywnymi zachowaniami, dolegliwościami psychosomatycznymi, nasilonym niepokojem, itp. Ludzi, którzy przeżywają różnorodne problemy sytuacyjne i adaptacyjne związane z aktualną sytuacją życiową, trudnościami w relacjach z bliskimi osobami, problemami zawodowymi i osobistymi, ważnymi wydarzeniami w ich życiu, żałobą po stracie bliskiej osoby, sytuacjami kryzysowymi, istotnymi zmianami problemów w dotychczasowym życiu a także takich, którzy doświadczają problemów w relacjach międzyludzkich, ograniczających codzienne funkcjonowanie i/lub utrudniających budowanie satysfakcjonujących relacji z ludźmi (w tym z osobami bliskimi). Oferta jest skierowana do osób cierpiących z powodu stanów depresyjnych, obniżonego nastroju, istotnych wahań nastroju, problemów z codziennym funkcjonowaniem i braku "życiowej energii", doświadczających braku "satysfakcji" życiowej oraz skarżących się na problemy ze snem i trudności w wypoczywaniu lub/i zaburzeniami aktywności w ciągu dnia, obniżoną motywację, trudnościami w wypełnianiu życiowych ról i obowiązków.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u