Pożar w Zielonej Górze. Płonął budynek mieszkalny. Na miejsce przyjechały cztery zastępy straży pożarnej.

Pożar hali z toksycznymi odpadami w Zielonej Górze od początku budził wątpliwości. Radny Dariusz Legutowski otrzymał instrukcję postępowania w przypadku pożaru, ale musiał iść do sądu. - Nie dziwię się, że nie chcieli udostępnić- komentuje mieszkaniec.

Pożar w Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w serwerowni. - Personel rozpoczął ewakuację - podaje mł. bryg. Arkadiusz Kaniak, rzecznik lubuskich strażaków.

Poselski Zespół ds. Rozliczeń PiS złożył interwencję poselską w związku z pożarem w Przylepie. Politycy wnioskują też do Prokuratora Generalnego.

Pożar Przylep. Prokuratura podała nowe informacje. Prezydent skomentował sprawę, a jego komunikat oceniają politycy. "Prezydent powinien podać się do dymisji" - słyszymy.

Pożar hali z niebezpiecznymi odpadami w Zielonej Górze. Skażenie objęło 65 hektarów terenu. Do informacji prokuratury odniósł się prezydent Janusz Kubicki.

Pożar hali z toksycznymi odpadami w Zielonej Górze. Głos po raz kolejny zabrała prokuratura. Śledczy wskazują m.in., że skażeniem został objęty spory teren.

Tragiczny pożar w Zielonej Górze. Płonął dom jednorodzinny. Jedna osoba zginęła. Na miejscu wciąż pracuje straż pożarna oraz policja.

Strona 1 z 23

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u