72. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

27 lipiec 2016
Autor: 
Pixabay

1 sierpnia, o godz. 17.00 na Nekropoli Zielonogórskiej przy Obelisku poświęconym żołnierzom Armii Krajowej odbędą się uroczystości z okazji 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału kombatantów, młodzież i mieszkańców miasta.

W programie uroczystości przewiduje się uroczyste podniesienie flagi państwowej i odtworzenie hymnu państwowego, wystąpienia okolicznościowe, apel pamięci, składanie wiązanek kwiatów przed obeliskiem. W uroczystości weźmie udział kompania honorowa z 4. Zielonogórskiego Pułku Przeciwlotniczego z Czerwieńska. Organizatorami uroczystości jest Komenda Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP w Zielonej Górze oraz Zarząd Okręgu Zielona Góra Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej przy współudziale Prezydenta Miasta Zielona Góra.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u