Mistrzowie zatańczyli

08 sierpień 2016
Autor: 

Tancerz Michał Malitowski z partnerką Joanny Leunis pokazali się na parkiecie po ponad rocznej przerwie. Zachwycili swoimi umiejętnościami na najwyższym światowym poziomie.

Michał Malitowski, pochodzący z Zielonej Góry tancerz to wielokrotny Mistrz Polski i Świata w tańcach latynoamerykańskich. Rok temu w maju zakończył oficjalnie karierę turniejową ale ze sceny nie schodzi. Będzie brał udział w pokazach tanecznych na świecie. W najbliższy weekend 13-14 maja zaprezentuje się wraz z partnerką w Tokio podczas pokazu gwiazd. Mistrzowie wystąpili w Dworze Kolesin w ramach próby, wykonując przed kameralną publicznością trzy tańce cha-chę, sambę i rumbę. Rodzicom na parkiecie przyglądała się ich kilkumiesięczna córeczka.

tan 3

DG

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u