Odliczanie do Winobrania 2016

17 sierpień 2016
Autor: 

17 dni dzieli nas od największego zielonogórskiego święta, Winobrania.

W tym roku odwiedzą nas takie gwiazdy jak Ania Rusowicz, Andrzej Piaseczny, Papa D, Mesajah, Lao Che, Ania Wyszkoni czy Hey. Scena Miasteczka Winiarskiego będzie gościć Kabaret Zachodni, Krzysztofa Zalew Zalewskiego, Tribiute to U2 z Cadilakiem i wielu innych.

Winobranie otworzy koncert „Radosna klasyka” w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Zielonogórskiej pod dyrekcją Czesława Grabowskiego.

Koncerty to jednak nie wszystko. Lubuskie Winnice przez cały tydzień zapraszają na swoje plantacje, w których czekają nas poczęstunki regionalnymi potrawami i lokalnymi winami. Ponadto warto wybrać sie w rejs galarem a także na liczne w tym okresie wystawy, manewry teatralne, jarmark winobraniowy i oczywiście korowód, który odbędzie się 10. września od godz. 12.00.

Na najmłodszych czekać będzie lunapark a dla łasuchów zielonogórskie restauracje serwować będą potrawy specjalnie skomponowane do win z lubuskich winnic, wraz z nimi podawanych.

Szczegółowy plan Winobrania znajdziecie tutaj.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u