Laguna ponownie zaprasza w rejs

25 marzec 2022
Autor: 
Laguna ponownie zaprasza w rejs Redakcja

Pływa w rejonie Doliny Środkowej Odry od 2014 roku. Odpływa z portów i przystani w Nowej Soli, Głogowie, Cigacic, Starej Wsi, Bobrowników, Krępy, Pomorska oraz Nietkowa. Na swoim pokładzie może pomieścić ponad 90 pasażerów, którzy swojej do dyspozycji mają dwa pokłady.

Laguna, bo o niej mowa już 1 kwietnia wypływa z portu w Nowej Soli w pierwszy w tym sezonie rejs.

Na odrestaurowanych pokładach na turystów czeka kawiarenka pokładowa i sklepik z pamiątkami, toalety dostosowane dla osób niepełnosprawnych, sprzęt nagłaśniający i multimedialny. Dla osób uprawiających turystykę rowerową miejsce do transportu rowerów.

Właścicielem jednostki jest miasto Nowa Sól, a wspierają ją Głogów, Zielona Góra oraz Sulechów. Dzięki temu wsparciu Laguna będzie stacjonować przez 100 dni w Nowej Soli, w Głogowie 80 a w Cigacicach ok. 30, co ułatwi mieszkańcom Zielonej Góry i Sulechowa korzystanie z jej usług.

W ofercie znaleźć można otwarte rejsy biletowane: 1- lub 2-godzinne po okolicy danej miejscowości oraz rejsy tematyczne urozmaicone o animacje dla dzieci, muzykę na żywo, rejsy z przewodnikiem czy rejsy z degustacją produktów regionalnych, warsztatami piwowarskimi, prezentacją winnic regionalnych połączoną z degustacją. Istnieje oczywiście możliwość zorganizowania rejsów grupowych, szkolnych lub przedszkolnych, rejsów czarterowych, imprez okolicznościowych, eventów, a także konferencji. 

Co najważniejsze tegoroczne ceny nie ulegają zmianom. Osoba dorosła za rejs 2-godzinny zapłaci 25 zł. Między portami - 20 zł a za rejs tematyczny - 30 zł. 

Harmonogram rejsów można znaleźć TUTAJ.

Przeczytaj także: Plaga pożarów nieużytków. Zdjęcia lotnicze pokazują skalę problemu! (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u