Zbiórka słodyczy

02 grudzień 2016
Autor: 
Pixabay

Od 2 do 4 grudnia (piątek - niedziela) w godzinach 11.00 - 19.00 w zielonogórskim Auchan odbędzie się zbiórka słodyczy na Falubazowe Mikołajki. Słodycze i smakołyki trafią do paczek, które uprzyjemnią święta Bożego Narodzenia potrzebującym dzieciom.

Podczas zbiórki będzie można spotkać naszych żużlowców, którzy zachęcać będą do udziału w zbiórce. Na pewno nie odmówią pamiątkowych zdjęć i autografów. Słodycze do paczek przekazywać będzie można w Sklepie Kibica w Auchan, gdzie pojawi się specjalny wózek.

Falubazowe Mikołajki to największa świąteczna akcja charytatywna w województwie lubuskim, dzięki której paczki na Boże Narodzenie otrzymują ponad 2 tysiące dzieci, są to podopieczni domów dziecka, placówek opiekuńczo-wychowawczych, szpitali i dzieci z ubogich rodzin.

W rolę Falubazowych Mikołajów wcielają się nasi żużlowcy, oraz kibice.

 

 Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u