Dziś pierwszy raz zabrzmi hejnał

28 luty 2017
Autor: 
www.lagow.pl

Hejnał dla Łagowa, którego kompozytorem jest Czesław Grabowski – dyrektor Filharmonii Zielonogórskiej we wtorek 28 lutego zabrzmi po raz pierwszy.

Od dzisiaj w Łagowie każdego dnia o godz 12.00 zabrzmi hejnał napisany przez Czesława Grabowskiego honorowego obywatela gminy Łagów. Mieszkańcy Łagowa w sprawie hejnału byli podzieleni, jednak pomysł został przyjęty.

- Hejnał po raz pierwszy miał zostać odtworzony 1 marca ale premiera będzie jednak miała miejsce w ostatni dzień lutego. Mamy nadzieję, że hejnał się spodoba i "wpadnie w ucho" wszystkim mieszkańcom Łagowa oraz gościom odwiedzającym naszą piękną miejscowość - mówi Bogusława Woźniak z działu promocji Urzędu Gminy Łagów.

Zapraszamy do wysłuchania hejnału za pośrednictwem naszego portalu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.