Każdy może zostać... pilotem

04 kwiecień 2017
Autor: 
ppg.zgora.pl

W ciągu jednego tygodniowego urlopu możesz zostać pilotem, owszem będzie to intensywny tydzień ale nie zapomnisz go do końca życia, ilość wrażeń i przygód związana z kursem paralotniowym zrobi na Tobie wrażenie, a to dopiero początek przygody.

Od 13 do 21 maja w Aeroklubie Ziemi Lubuskiej w Przylepie odbędzie się paralotniowe szkolenie podstawowe (1 i 2 etap + H).

- Według naszego doświadczenia w szkoleniu paralotniarzy, połączenie dwóch etapów szkolenia razem daje bardzo dobre efekty, większość naszych kursantów skorzystała z tej możliwości i są bardzo zadowoleni - informują organizatorzy szkolena, Szkoła Paralotniowa Fly 2 Live - Nie jesteś pewien czy latanie na Paralotni jest dla Ciebie? Nie martw się, jeśli masz jakieś wątpliwości możesz w ciągu pierwszych 2 dniach zrezygnować a zwrócimy Ci 60% wpłaconych pieniędzy. Lub zanim zaczniesz kurs umów się z nami na lot widokowy w tandemie z jednym z instruktorów. Kurs to nie koniec, to dopiero początek przygody. Odbycie kursu to tak naprawdę pierwszy krok w stronę nieba i w tych następnych krokach nie chcemy Cię zostawić samemu sobie, pomożemy dalej się rozwijać, umożliwimy Ci pozyskiwanie kolejnych umiejętności, stopni wtajemniczenia.

Podczas kursu czeka nas trochę nauki i zabawy, teoretycznego zrozumienia dlaczego ptaki się unoszą w powietrzu jak i praktycznego doświadczenia wzbicia się w powietrze.

- Na początku nauczysz się obsługi paralotni, jak bezpiecznie startować i lądować, jak prawidłowo manewrować paralotnią - zachęcaja Szkoła Paralotniowa Fly 2 Live - Poznasz przestrzeń powietrzną w której poruszają się oprócz Ciebie również samoloty i inne statki powietrzne. Odpowiemy Ci na odwieczne pytanie „Skąd wieje wiatr?”

Aby wziąć udział w szkoleniu należy mieć ukończone 18 lat lub ukończone 15 lat i posiadać pisemną zgodę przedstawiciela ustawowego kandydata. Ukończoną minimum szkołę podstawową. Dobry stan zdrowia potwierdzony własnoręcznie podpisanym oświadczeniem lub posiadanie prawa jazdy dowolnej kategorii.

- Zależy nam na tym abyś osiągnął jak najwyższy stopień wyszkolenia w jak najbezpieczniejszy sposób, dlatego szkolimy tylko na sprawdzonym, certyfikowanym sprzęcie: nowe szkolne skrzydła, uprzęże wraz z SSH i radiami do komunikacji, holujemy na dwubębnowej wyciągarce paralotniowej niemieckiego producenta KOCH-a. Podstawowe szkolenie odbywa się za wyciągarka na nizinach, są to najbezpieczniejsze warunki do rozpoczęcia przygody z lataniem, pozwala nam to wykonać wszystkie ćwiczenia i nauczyć was wszystkich manewrów potrzebnych do samodzielnego latania (min 30 holi) które nie zawsze można wykonać w niższych górach.

Szczegóły: wyślij maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń 668 319 924 (Artur).

17778895 1369390793084282 1636985748 o

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u