Morsy przepłynęły Odrę wpław (RELACJA FILMOWA)

12 kwiecień 2017
Autor: 
NewsLubuski.pl

W niedzielę, 9 kwietnia prawie stu morsów przepłynęło Odrę wpław.

- Po raz drugi Zielonogórski Klub Morsa SpokoTato zorganizował przepłynięcie Odry wpław - mówi Grzegorz Blaut, organizator wydarzenia - w tamtym roku było nas około dwudzietu pięciu.  W tym roku zapisało się prawie sto osób. Na start przybyło osiedziesiąt sześć. Wśród morsów mieszkańcy połowy województwa a także z Poznania, Leszna a nawet Łodzi. Przepłynięcie rzeki Odry wpław jest również zakończeniem sezonu naszego klubu.

Uczestników eskortowali ratownicy WOPR. Podczas spływu musieli pomóc trzem osobom. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

Wszyscy po wyjściu z wody byli uśmiechnięci i zadowoleni. Impreza zakończyła się wspólnym biesiadowaniem przy ognisku, pieczonych kiełbaskach i talerzu gorącej grochówki. 

Zapraszamy na relację filmową. 

TAGI
KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u