Ale jaja (ZDJĘCIA)

12 kwiecień 2017
Autor:  SCKiW

Za nami "Event z jajem" w Sławie. Choć pogoda zmieniła plany i nie odbył się on na sławskim rynku doskonała zabawa została przeniesiona do Domu Kultury.

Trzy zespoły podjęły się wykonania ogromnych, wielkanocnych pisanek.

W pierwszym zespole pracowała grupa młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Sławie przy wsparciu nauczycielki plastyki, Pani Moniki Stawskiej-Hatki.

Drugi zespół stanowiła ekipa pracowników Urzędu Miejskiego w Sławie pod silnym przewodnictwem Zastępcy Burmistrza, Pana Krzysztofa Gruszewskiego i czujnym okiem Pani Sekretarz Gminy Sława, Danuty Pitrowskiej.

Trzecim zespołem, który pracował w pocie czoła byli członkowie Zespołu Pieśni i Tańca w Krzepielowie, który wspierały opiekunki, panie Marta oraz Zofia Tomczak, a także pani Dyrektor SCKIW Małgorzata Sobczak i Z-ca Dyrektora SCKiW, pani Monika Pełka.

Pod czujnym okiem pani Marty Tomczak z Domu Kultury w Krzepielowie odbyły się także warsztaty decoupage na styropianowych jajkach, w których wzięli udział uczniowie i młodzież sławskich szkół.

Było wesoło i kolorowo, a trzy ogromne pisanki, które powstały podczas "Eventu z jajem" zostaną zaprezentowane na Nowym Rynku w Sławie. Mamy nadzieję, że będą one cieszyć mieszkańców i gości podczas nadchodzących Świat Wielkanocnych.

 • Rozpoczął się Jarmark Wielkanocy KRASZANKA

  Rozpoczął się Jarmark Wielkanocy KRASZANKA

  Po dwuletniej przerwie do Zielonej Góry wraca najbardziej kolorowe i wiosenne wydarzenie - Kraszanka. Deptak zmieni się w kiermasz palm, wypieków i pisanek wielkanocnych.

 • Karnawał - zabawy czas!

  Karnawał - zabawy czas!

  Karnawał to czas zabaw, maskarad, balów zimowych i pochodów. Rozpoczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową, która oznacza początek Wielkiego Postu.

 • Karnawał - zabawy czas!

  Karnawał - zabawy czas!

  Karnawał to czas zabaw, maskarad, balów zimowych i pochodów. Rozpoczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową, która oznacza początek Wielkiego Postu.
 • Rozegraj Lubuskie. Zbierz drużynę i zagraj z przyjaciółmi w darmową grę online

  Rozegraj Lubuskie. Zbierz drużynę i zagraj z przyjaciółmi w darmową grę online

  Chcesz zostać radnym województwa, podejmować decyzje, które mają wpływ na losy naszego regionu i przekonać się, że sprawowanie władzy to prawdziwa sztuka? Wejdź na stronę rozegrajlubuskie.pl i wciel się w przywódcę!

 • Strażacy zamiast karetki. Ochotnicy wygrali walkę o życie. W akcji AED!

  Strażacy zamiast karetki. Ochotnicy wygrali walkę o życie. W akcji AED!

  Sukcesem zakończyła się akcja ratunkowa w Sławie. Strażacy z miejscowej jednostki OSP przy użyciu defibrylatora AED przywrócili pracę serca poszkodowanemu. Straż została wysłana z powodu braku wolnego zespołu pogotowia.

 • Uciekali przed policyjną kontrolą, wjechali z impetem na plażę pełną ludzi

  Uciekali przed policyjną kontrolą, wjechali z impetem na plażę pełną ludzi

  Uciekające przed radiowozem osobowe bmw wjechało na plażę pełną ludzi. Z auta wyskoczyło czterech mężczyzn, którzy chcieli ukryć się w tłumie. Policjanci szybko ustalili, kto podróżował samochodem. Wszyscy byli nietrzeźwi i żaden z nich nie przyznaje się do kierowania. Sprawa jest prowadzona przez sławskich policjantów.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u