Do trzech razy sztuka

25 lipiec 2017
Autor:  Sebastian Cielecki

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra wygrał u siebie zaległy mecz z GKM Grudziądz. Zawody przerwano z powodu deszczu.

Udało się rozegrać zaległy mecz, choć nie odjechano 15 biegów. Pogoda jak zwykle spłatała figla zawodnikom i kibicom. Od początku zawodów warunki były trudne, gdyż jeszcze przed meczem padał deszcz.  Już w piątym biegu sędzia zaczął szybko prowadzić zawody i rezygnował z możliwych przerw, gdyż była realna groźba odwołania kolejnego meczu.

Zgodnie z regulaminem wystarczy 8 biegów, by mecz zakończyć powodzeniem. Sędzia stosując taką możliwości odwołał po 8 biegach mecz tym samym zatwierdzając wynik. Zielonogórzanie od początku byli zdecydowanym faworytem i po 8 biegach pewnie wygrali 31:17.

W ekipie gospodarzy najlepiej pojechali Jarosław Hampel 6 (3,3), Piotr Protasiewicz 8 (2,3,3), Alex Zgardziński 6+2 (3,1*,2*). Falubaz zdobył także punkt bonusowy w dwumeczu i został nowym wiceliderem tabeli ekstraligowej.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u