Poszukiwali 26-letniego mężczyzny...

18 kwiecień 2016
Autor: 

Strzeleccy policjanci poszukiwali 26-letniego mężczyznę, który wyszedł z domu, pozostawiając jedynie list z informacją, że chce popełnić samobójstwo. W akcji poszukiwawczej uczestniczyli mundurowi z Policji, Straży Pożarnej oraz Straży Leśnej. Tym razem były to scenariusz ćwiczeń z jakim zmierzyły się strzeleckie służby.

Często dochodzi do zaginięć osób, które w większości przypadków są schorowane i potrzebują natychmiastowej pomocy. Dlatego też funkcjonariusze Policji, Straży Pożarnej oraz Straży Leśnej ćwiczą, aby skutecznie nieść pomoc w takich sytuacjach.

Obecny na miejscu I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. insp. Krzysztof Sidorowicz oraz Komendant Powiatowy Policji w Strzelcach Kraj. podinsp. Przemysław Muszyński podsumowali wspólne ćwiczenia. Szybkość działania oraz współpraca pomiędzy służbami w ich ocenie wypadła wzorowo.

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u