Kandydacie do Policji! Sprawdź swoją sprawność fizyczną w Zielonej Górze

12 luty 2019
Autor: 
Kandydacie do Policji! Sprawdź swoją sprawność fizyczną w Zielonej Górze KWP Gorzów Wlkp.

Zielonogórska policja zaprasza wszystkich kandydatów do służby na trening z instruktorami. Chętni będą mogli przygotować się do testu sprawności fizycznej i przystąpić do próby pokonania elementów toru przeszkód pod czujnym okiem policjantów. Zajęcia odbędą się w środę, 13 lutego, na hali przy ul. Strzeleckiej.

Funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim po raz kolejny organizują możliwość doskonalenia umiejętności sprawnościowych dla chętnych do pracy w Policji. Dzięki temu każdy może spróbować swoich sił.

Trening będzie prowadzony przez wykwalifikowaną kadrę Lubuskiej Policji, którzy przez całe zajęcia będą służyć radą i pomocą. Wszyscy chętni będą mogli wielokrotnie pokonać tor sprawnościowy, który jest jednym z elementów postępowania kwalifikacyjnego. Zaliczenie toru powinno odbyć się w czasie 1 minuty i 41 sekund.

Zajęcia odbędą się w środę, 13 lutego, w sali gimnastycznej zlokalizowanej przy ul. Strzeleckiej 22 w Zielonej Górze. Każdy chętny będzie mógł sprawdzić się w godzinach 11:00-13:00.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u